WING GYM

ŽILINA

Profesionálna telocvičňa v širšom centre Žiliny ti ponúka celé spektrum tréningov a služieb. Je už len na tebe čo si z našej ponuky  vyberieš.

wing gym žilina

Okrem tradičného  bojového umenia WING TZUN, kde sa naučíš efektívnu a nekompromisnú sebaobranu, si môžeš dať do tela na HIIT a CORE tréningoch.

Na tréningoch zameraných na mobilitu a flexibilitu ťa naučíme, ako zlepšiť pohyblivosť a držanie celého tela a nie len to.

Tréningy prebiehajú pod vedením skúsených trénerov.

Zo služieb máme v ponuke rôzne druhy masáží, kompletnú fyzioterapeutickú starostlivosť  a samozrejme tréningové a výživové poradenstvo.

Ak si si z našej ponuky nevybral a aj napriek tomu by si chcel u nás cvičiť so svojimi žiakmi, či kamarátmi, ponúkame ti priestory gymu na prenájom

PROMO VIDEO WING GYM

GYM NA PRENÁJOM

TRÉNERI, NEMÁTE KDE VIESŤ SVOJE TRÉNINGY?
NEVÁHAJTE VYUŽIŤ NÁŠ PROFESIONÁLNE ZARIADENÝ GYM.
JE TU AJ PRE VÁS.

POVEDALI O NÁS

“Profesionálny prístup trénerov. Ochota pomôcť a napredovať. Výborna atmosféra a skvelý kolektív.”
– Vlado

“Moje hodnotenie z pohľadu MMA trénera na Wing Gym je velmi pozitívne. Wing Gym mne a mojim žiakom ulahodil komplexnou vybavenosťou či už žinenkovej časti tak aj funkčnéj zóny. Ak hľadáš priestor pre komplexný tréning a nemáš financie na zariadenie svojej vlastnej telocvične, tak Wing Gym je ta správna voľba!”
– Tomáš

“Telocvičňa/Gym/Gwoon je miesto, kde nájde každý milovník bojového umenia všetko pre kvalitný tréning. Samozrejme nie iba milovník bojového umenia, ale trénovať a využívať priestory WING GYM-u môžu aj priaznivci aeróbnych a dnes populárnych rôznych kondičných aktivít.”
– Peter

“ I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times ”

BRUCE LEE

PARTNERI